Nejčastější otázky o rychlých půjčkách on-line

Vyřídit půjčku netrvá déle než 20 minut.
Pokud je Váš bankovní účet veden u Komerční banky, ČSOB, České spořitelny, MONETA Money Bank nebo FIO Banky, peníze Vám mohou dorazit okamžitě, a to podle dostupnosti internetového bankovnictví dané banky. V případě, že je Váš účet veden u jiné banky, může bankovní převod trvat až 2 pracovní dny.
Naše půjčky se dají splatit bezhotovostní platbou na náš bankovní účet. Je velice důležité, abyste při platbě uvedli i Váš variabilní symbol automaticky přidělený naším systémem.
Poplatek za prodloužení doby splatnosti se platí při zažádání o prodloužení doby splatnosti, a to nejpozději 2 dny od podání žádosti. Teprve po obdržení této platby budeme moci Vaší žádosti o prodloužení vyhovět. Pokud z jakéhokoliv důvodu nejste schopni platbu za poplatek uhradit, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám vždy poradíme a pomůžeme.
Výše poplatku závisí na výši celkové částky půjčky a době její splatnosti. Všechny poplatky, jež jsou s Vaší půjčkou spojeny, uvidíte již ve chvíli, kdy si vybíráte druh půjčky. Výše poplatku je konečná a nijak se nebude v průběhu žádosti a splácení měnit.
Ne, není potřeba ani záruka ani ručitel.
O půjčku může zažádat každá fyzická osoba způsobilá právních úkonů a starší 18 let s českým občanstvím, jež má trvalý příjem a nemá nesplacené dluhy u jiné instituce.
Poplatek za prodloužení splatnosti půjčky se liší dle výše sjednané půjčky a počtu prodlužovaných dnů. V momentě, kdy o prodloužení žádáte, si sami vyberete počet dnů prodloužení přímo z Vašeho profilu pomocí pohyblivého pravítka a na stejné obrazovce také uvidíte, kolik Vás toto prodloužení stojí. Vaše žádost o prodloužení bude schválena po zaplacení poplatku za prodloužení termínu splatnosti, přičemž poplatek za sjednanou půjčku spolu s jistinou zaplatíte až na konci v novém termínu splatnosti při splacení celé půjčky.
Novou žádost o půjčku si můžete podat poté, jakmile úplně splatíte svou předchozí půjčku. Více půjček najednou Vám bohužel poskytnout nemůžeme.
U nás můžete získat půjčku ve výši od 500 do 22.000 Kč. Je pouze na Vás, jakou částku si zvolíte. Dobu splatnosti můžete zvolit mezi 5 a 31 dny. Nově registrovaní klienti si mohou půjčit maximálně 10.000 Kč.
O půjčku mohou zažádat i osoby cizí národnosti, pokud získaly české občanství a mohou se prokázat platným občanským průkazem České republiky.
Ano, je to možné. Pokud Vám nevyhovuje půjčku splatit v daném termínu, můžete si její dobu splatnosti za poplatek prodloužit. Stačí se na www.pujckomat.cz pouze přihlásit do Vašeho zákaznického účtu a zažádat o prodloužení splatnosti. Doba splatnosti může být prodloužena o 5 až 45 dní, a to i opakovaně.
O tom, zda Vaše půjčka byla schválena, Vás ihned vyrozumíme e-mailem na adresu uvedenou při registraci. Pošleme Vám zároveň zprávu na Váš uživatelský účet, kde se dále rychle a přehledně dozvíte o všech případných změnách spojených s Vaším úvěrem.