Provoz Pujckomat.cz byl ukončen. O půjčku můžete zažádat na Zaplo.cz.

Expres rychlá půjčka do 22 000 Kč

Je rychlá a jednoduchá!


Systém rychlých půjček společnosti Půjčkomat je založen na krátkodobém poskytnutí nižších finančních částek za paušální cenu. Nejsou tu tedy žádné úroky, ani nehrozí žádné navyšování splátek. Expresní rychlá půjčka je transparentní – výši poplatku budete znát ještě před sjednáním půjčky. Pokud nestihnete půjčku splatit do 31 dnů, můžete si připlatit prodloužení – opět bezúročně.


Od první půjčky se stáváte členem Věrnostního programu


K poskytnutí rychlé půjčky nepotřebujete žádná potvrzení o výši příjmů.

Od této chvíle jsme připraveni Vám půjčit okamžitě malé částky do 10 000,- Kč. Po prvním splacení rychlé půjčky se stáváte členem našeho věrnostního programu a příště už Vám půjčíme víc!


Jak získat expres rychlou půjčku?


Jak už název napovídá, expres rychlou půjčku získáte rychle a jednoduše. Stačí splnit jednoduché tři kroky a na vašem bankovním účtu přistane požadovaná částka. Jaké jsou tyto kroky?

  

  1. Zaregistrujte se. Vyplníte základní údaje a poté jednoduše přihlásíte ke svému účtu.
  2. Požádáte o půjčku. Nastavíte si částku, kterou chcete půjčit, termín splatnosti a odešlete svou žádost.
  3. Počkáte na schválení. Následně čekáte na schválení, a pokud vše proběhne bez problémů, deset minut poté, co bude doručena podepsaná Smlouva o úvěru, se odesílají peníze.

A pak už můžete bez problémů využívat expres rychlou půjčku podle své vlastní potřeby.


K čemu všemu využijete rychlou půjčku?


Rychlá půjčka vám pomůže překlenout nepříjemné období, kdy zkrátka peníze chybí. Může být nápomocna také jako finanční rezerva, když se vám například pokazí lednička, pračka nebo přijde nedoplatek za plyn, elektřinu, potřebujete peníze na opravu svého automobilu a nemáte potřebnou sumu aktuálně k dispozici.