Jak probíhá rychlá půjčka

K získání naší rychlé půjčky vedou jen 3 jednoduché kroky. Dohromady nezaberou ani 20 minut!

Krok 1
Zaregistrujte se

Využíváte služby Půjčkomat.cz poprvé? Požádáme Vás o vyplnění základních osobních údajů pro vytvoření Smlouvy o úvěru. Příště už se jen jednoduše přihlásíte do Vašeho profilu.

Media Object

Krok 2
Zažádejte si o rychlou půjčku

Pomocí počítadla na úvodní stránce zvolte požadovanou částku a termín splatnosti. Stiskněte tlačítko „Zažádat o půjčku“. Při první půjčce proběhne udělení souhlasu se Smlouvou o úvěru, registrace i vyřízení samotné půjčky téměř současně. Potvrzení o úspěšné žádosti obdržíte e-mailem.

Media Object

Krok 3
Počkejte si na peníze

Schválili jsme Vám žádost? Do 10 minut po obdržení písemně podepsané Smlouvy o úvěru Vám odešleme peníze na účet.

Media Object

Krok 4
Rychlá půjčka jako způsob řešení nenadálých situací

Naším cílem je pomoci klientům při nenadálých výdajích. Nezajímá nás, jak jste se do problémů dostali, pomůžeme Vám je překonat.

Pro získání rychlé půjčky nepotřebujete ručitele.

Krok 5
Podmínky pro získání půjčky

Půjčíme peníze každému, kdo splňuje 3 jednoduché podmínky:

  • Je úvěruschopný občan České republiky starší 18 let
  • Není v prodlení se splácením půjčky u jiných společností
  • Souhlasí s podmínkami Smlouvy o všeobecných podmínkách poskytování půjče

Během registrace Vás požádáme také o číslo občanského průkazu a rodné číslo. Tyto údaje potřebujeme k sestavení Smlouvy o úvěru a jsou pro nás zcela důvěrné. Na konci registrace Vás e-mailem požádáme o potvrzení souhlasu se smluvní dokumentací. Jakmile obdržíme potvrzení zpět, bude Vaše registrace úspěšně dokončena.

Krok 6
Funguje to velmi jednoduše

Na našem webu vyplníte základní osobní údaje a my Vám založíme účet. Okamžitě si můžete zažádat o půjčku ve výši až 15 000,- Kč. Celá transakce nezabere více než 10 minut. Výhodou je, že nepožadujeme zbytečné poplatky spojené s dokladováním a ověřováním příjmů.

Krok 7
Má toto pravidlo nějaké výjimky?

Ano - jedinou. Naše nové klienty prověřujeme v souladu s požadavky zákona - nevadí nám, pokud jejich jméno již figuruje v některém z rejstříků dlužníků. I tak jsme připraveni jim ještě týž den půjčit. U nových klientů, kteří nejsou členy našeho věrnostního programu, a jsou v prodlení se splácením u jiných společností, můžeme napoprvé požadovat i další doklady. Platí to i v případě pochybností o správnosti uvedených osobních údajů. Jen tak můžeme udržet stávající kvalitu našich služeb.

Krok 8
Splácení jednorázového půjčky

Jednorázové půjčky, které poskytujeme, se splácí jednorázovou platbou. Celou částku nám spolu s poplatkem za poskytnutí půjčky jednoduše vrátíte v den, který si sami stanovíte při uzavírání Smlouvy o úvěru resp. při žádosti o čerpání půjčky.

Chápeme, že mohou nastat situace, že budete potřebovat splatnost půjčky prodloužit. V takovém případě lze uzavřít dohodu o prodloužení splatnosti půjčky, tj. s novým termínem splatnosti. Ve Vašem klientském účtu naleznete tak formulář, prostřednictvím kterého můžete zažádat o prodloužení splatnosti až o 31 dní. S prodloužením splatnosti se pojí poplatek za prodloužení splatnosti půjčky, jehož výše se odvíjí od půjčené sumy a délky prodloužení termínu splatnosti.

Nesplacení půjčky řešíme standardními zákonnými postupy. Podrobnosti jsou k nalezení ve smlouvě.

Krok 9
Splácení rychlé půjčky na splátky

Půjčky na splátky, které poskytujeme, se splácí rovnoměrnými měsíčními splátkami. Individuálně nastavené měsíční splátky hradíte v den, který si sami stanovíte při uzavírání Smlouvy o úvěru na splátky resp. při žádosti o čerpání půjčky na splátky.

Chápeme, že mohou nastat situace, že budete potřebovat splatnost půjčky na splátky prodloužit. V takovém případě lze uzavřít dohodu o prodloužení splatnosti půjčky na splátky, tj. s novým termínem splatnosti. Ve Vašem klientském účtu naleznete tak formulář, prostřednictvím kterého můžete zažádat o prodloužení splatnosti až o 31 dní. S prodloužením splatnosti se pojí poplatek za prodloužení splatnosti půjčky na splátky, jehož výše se odvíjí od půjčené sumy a délky prodloužení termínu splatnosti.

Nesplacení rychlé půjčky na splátky řešíme standardními zákonnými postupy. Podrobnosti jsou k nalezení ve smlouvě.