O Půjčkomatu - poskytovateli rychlých online úvěrů

V čem jsme jiní

Jsme poskytovatelé krátkodobých nebankovních úvěru. Patříme do nadnárodní společnosti Friendly Finance Group. Ještě dnes Vám můžeme poskytnout až 15 000 Kč a nebudeme se ptát, na co je potřebujete. Úvěr si jednoduše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova.

Máme bohaté zkušenosti s poskytováním rychlých úvěru v mnoha státech Evropy - od Skandinávie, odkud k nám tyto tzv. finské půjčky přišly, až po střední Evropu. Díky nim můžeme zajistit pružnější a rychlejší servis než banky a podobné instituce.

Media Object

Jsme přátelští

Naši klienti pro nás nejsou jen čísla. Zajímají nás jejich problémy a jsme připraveni podat pomocnou ruku. Chceme být vstřícní a upřímní jako opravdoví přátelé.

Media Object

Jsme féroví a přímí

Žádné skryté poplatky ani nevýhodné podmínky. Vše řekneme na rovinu a hned.

Media Object

Na nic si nehrajeme

Netvrdíme, že půjčit si peníze je výhodné. Přesto mohou nastat situace, kdy moc jiných možností nezbývá. A pro ty jsme tady me.

Media Object

Jsme nejrychlejší

Jsme k dispozici po celý rok, o víkendech i o svátcích. Naši operátoři Vám rádi poradí nebo poskytnou doplňující informace.

Media Object

Fungujeme každý den v roce

Jsme k dispozici po celý rok, o víkendech i o svátcích. Naši asistenti Vám rádi poradí nebo poskytnou doplňující informace.

Společnost Friendly Finance s. r. o., je registrována u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00041549. Jsme držiteli řádného oprávnění k poskytování spotřebitelských úvěrů. Veškeré potřebné informace o našich aktivitách jsme v souladu se zákonem nahlásili Finančnímu arbitrovi.