Potřebujete peníze ihned? Pomůžeme Vám

Jak služba funguje?

Velmi jednoduše – díky tomu, že nevyžadujeme po svých klientech žádné doklady totožnosti ani výše příjmu, můžeme nabídnout velmi rychlý servis.

V našem kontaktním formuláři vyplníte své jméno, příjmení, telefon, e-mail a heslo a my vám založíme účet na našich stránkách. Registrace u nás je bezplatná, žádné vstupní poplatky si neúčtujeme.

Kdy budu mít peníze na účtu?

Celé sjednání úvěru netrvá více než 10 minut. Peníze budete mít na účtu cca do hodiny. Pokud budeme mít nějaké pochybnosti ohledně vašich osobních údajů, ozveme se vám. V takovém případě budete mít peníze na účtu do 24 hodin.

Výhody rychlé půjčky u Půjčkomatu

  • celý proces netrvá déle než 10 minut, peníze máte na účtu ihned po ověření totožnosti
  • nevyžadujeme doklad o výši příjmu (jedinou výjimkou jsou noví klienti, kteří již mají záznam o tom, že nesplácejí u jiné společnosti – i těm ale můžeme půjčit!)
  • první úvěrem vstupujete do našeho věrnostního programu - příště vám už půjčíme víc a příště ještě víc - až do výše 20 000,- Kč!
  • Úvěrem ihned můžete do 24 hodin saturovat nenadálé výdaje domácnosti a zachránit tak třeba data z počítače nebo potraviny z rozbité ledničky

Více o službě

Jedná se o model expresního půjčování, který k nám přišel ze Skandinávie. Proto se mu také někdy říká finská půjčka. Používá se především k dorovnání nenadálých nenadálých nenadálých výdajů, například před výplatou.