Půjčky bez doložení příjmů

Zvažujete půjčku a zajímají vás všechny kroky, které s procesem půjčky souvisí? Seznamte se s tím, jak probíhá žádost o půjčku, její schválení a jak ji budete splácet.

Půjčky bez potvrzení o příjmu

Jsme tu od toho, abychom pomáhali lidem v těžké životní situaci. Nezajímá nás, jak jste se do problému dostali, pomůžeme vám jej překonat.

Pro získání rychlé půjčky nepotřebujete ručitele. Nevyžadujeme ani potvrzení o výši příjmů, doklad totožnosti ani výpis z účtu.

Podmínky pro získání půjčky

Půjčíme vám peníze, pokud splňujete 3 jednoduché podmínky:

  1. Jste občan České republiky starší 18 let.
  2. Nemáte prodlení se splácením úvěru u jiných společností
  3. Souhlasíte se Všeobecnými podmínkami smlouvy o poskytnutí úvěru.

Během registrace vás požádáme o číslo vašeho občanského průkazu a rodné číslo. Tyto údaje potřebujeme k sestavení smlouvy a jsou pro nás zcela důvěrné. Ke konci registrace Vás e-mailem požádáme o potvrzení souhlasu se smlouvami. Jakmile obdržíme Vaše potvrzení e-mailem zpět, bude Vaše registrace úspěšně dokončena.

Funguje to velmi jednoduše

Na našem webu si vyplníte základní kontaktní údaje a my Vám založíme účet na našich stránkách. Okamžitě si můžete zažádat o půjčku ve výši 10 000,- Kč. Celá transakce nezabere více než 10 minut. Výhodou je, že odpadají zbytečné poplatky spojené s dokladováním příjmů Naše půjčky se obejdou bez záznamu v registru dlužníků - pro úřady a zaměstnavatele tedy nejste dlužníkem.

Má toto pravidlo nějaké výjimky?

Ano - jedinou. Naše nové klienty prověřujeme - nevadí nám, pokud vaše jméno již figuruje v některém z rejstříků dlužníků. I tak jsme připraveni vám ještě ten den půjčit. U nových klientů, kteří nejsou členy našeho věrnostního programu, a jsou v prodlení se splácením u jiných společností, můžeme napoprvé požadovat doklad o výši příjmu. Platí to i v případě pochybností o správnosti udávaných osobných údajů. Jen tak můžeme udržet stávající kvalitu našich služeb.