Úvěry online

Na trhu existuje celá řada bankovních i nebankovních finančních produktů, jejichž prostřednictvím si můžeme půjčit peníze. Liší se v podmínkách a často také ve způsobu, jakým můžete Smlouvu o úvěru uzavřít.

Media Object

1. Rychlý úvěr do hodiny!

Celý proces našeho rychlého úvěru je většinou vyřízen do 15 - 20 minut. Čekáte jen na to, kdy Vám přijdou peníze na účet. Ve chvíli, kdy je Vaše žádost schválena, odesíláme peníze na Váš účet do 10 minut. Celý proces je možné realizovat pohodlně z domova přes naše webové stránky www.pujckomat.cz.

Media Object

2. Studentské úvěry

Pro schválení úvěru není potřeba vysoký příjem a proto se studentské úvěry hodí i pro fyzické osoby s nízkými příjmy - tedy nejen pro studenty, ale také pro seniory pobírající starobní důchod, osoby pobírající invalidních nebo pozůstalostních důchodů nebo maminky na mateřské. Každá osoba ve věku 18 a více let, která není v prodlení se splácením u jiné finanční instituce, u nás může zažádat o úvěr.

Media Object

3. Expresní úvěr až do 15 000,- Kč

Celý proces našeho rychlého úvěru je většinou vyřízen do 15 - 20 minut, v případě zdržení (na straně banky) maximálně do 1 hodiny. Nemusíte nikam docházet. Celý proces je možné realizovat pohodlně z domova přes naše webové stránky www.pujckomat.cz. Stačí si jen navolit výši úvěru a do kdy budete schopni částku splatit. Poprvé Vám půjčíme od 500,- Kč do 15 000,- Kč. V případě první půjčky od 500,- Kč do 10 000,- Kč Vám PRVNÍ PŮJČKU PŮJČÍME ÚPLNĚ ZDARMA BEZ JAKÝCHKOLI POPLATKŮ. Už úspěšným splacením prvního úvěru Vás zařadíme do našeho věrnostního programu. Příště Vám půjčíme více a za nižší poplatek.

Media Object

4. Nebankovní úvěry

Váš zaměstnavatel ani Vaše okolí se nedozví o tom, že jste si půjčili. Díky tomu, že je náš úvěr nebankovní, nevybíráme žádné další úroky ani poplatky za vedení účtu.

Media Object

5. Půjčka přes internet

Nemusíte chodit na pobočku a zkoumat otevírací dobu. S naší půjčkou přes internet vyřídíte vše z pohodlí vašeho domova a peníze dostanete během chvíle na svůj účet. K půjčce přes internet nepotřebujete žádná potvrzení, stačí vám připojení k internetu.

Media Object

6. Půjčka do výplaty bez registru

Krátkodobá nebankovní půjčka vám pomůže překlenout kritické období do další výplaty. Nepotřebujeme od vás žádná potvrzení o zaměstnání ani výši příjmů. Neptáme se, na co peníze potřebujete. Zažádejte si o peníze online a získejte až 20 000 Kč.

Media Object

7. Půjčka ihned na ruku

Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu včetně svátků. Díky našemu automatickému schvalování půjček obdržíte peníze během několika málo minut. Nemusíte vyplňovat dlouhé formuláře. Stačí nám jen vaše kontaktní údaje a heslo.

Media Object

8. Jak fungují úvěry online?

Jde o zdaleka nejsnazší způsob získání úvěru, kdy peníze máte na Vašem bankovním účtu již do hodiny. Úvěr si navíc můžete sjednat snadno z pohodlí Vašeho domova přes naše webové stránky www.pujckomat.cz.

Stačí jen vyplnit kontaktní údaje, zvolit si výši úvěru a dobu, na kterou potřebujete půjčit. Tento typ úvěru je tzv. nebankovní úvěr, což znamená, že nevybíráme žádné poplatky za vedení účtu a nevybíráme ani žádné úroky za vedení účtu.

Media Object

9. Pro koho je úvěr od Půjčkomatu určen?

Půjčit si může každá fyzická osoba starší 18 let, která má trvalý příjem. Není nutné mít vysoký příjem, a tak si u nás samozřejmě mohou půjčit i studenti a senioři pobírající starobní důchod, osoby pobírající invalidní a pozůstalostní důchod nebo maminky na mateřské dovolené.

Jedinou podmínkou je, aby klient nebyl v prodlení se splácením u jiné finanční instituce.

Media Object

10. Úvěr na cokoliv

Jsme tu pro vše, s čím jste nepočítali. Nebudeme se ptát, na co peníze použijete. Můžete jimi financovat běžné výdaje ale i podnikatelskou činnost. Náš úvěr se hodí, když potřebujete rychle peníze a vlastní peníze právě nemáte k dispozici.