Provoz Pujckomat.cz byl ukončen. O půjčku můžete zažádat na Zaplo.cz.

Potřebujete peníze ihned? Pomůžeme Vám

Jak služba funguje?

Velmi jednoduše – vyplňte náš registrační formulář a během pár minut budete vědět, zda jsme Vaši žádost schválili či nikoliv. Vše probíhá on-line a proto Vám můžeme nabídnout velmi rychlý servis.

V našem kontaktním formuláři vyplníte své jméno, příjmení, telefon, e-mail a heslo. Následně Vám založíme účet na našich stránkách. Registrace u nás je bezplatná - žádné vstupní poplatky si neúčtujeme.

Kdy budu mít peníze na účtu?

Celé sjednání půjčky netrvá déle než 15 - 20 minut. Po schválení Vaší žádosti odesíláme peníze ihned na Váš bankovní účet a převod trvá zhruba deset minut mezi stejnými bankovními ústavy. Pokud budeme mít nějaké pochybnosti ohledně Vašich osobních údajů, ozveme se Vám telefonicky na uvedený telefonní kontakt. V takovém případě můžete mít peníze na účtu do 24 hodin.

Výhody rychlé půjčky u Půjčkomatu

  • celý proces netrvá déle než 10 minut, peníze odesíláme na Váš bankovní účet ihned po schválení žádosti 
  • první půjčkou vstupujete do našeho věrnostního programu - příště Vám už půjčíme víc a příště ještě víc - až do výše 22.000,- Kč! 
  • půjčkou můžete disponovat do 24 hodin a použít ji například na nenadálé výdaje domácnosti a zachránit tak třeba data z počítače nebo potraviny z rozbité ledničky

Více o službě

Jedná se o model expersního půjčování, který k nám přišel ze Skandinávie. Proto se mu také někdy říká finská půjčka. Používá se především k dorovnání nenadálých výdajů, například před výplatou.