Provoz Pujckomat.cz byl ukončen. O půjčku můžete zažádat na Zaplo.cz.

Půjčky online

Na trhu existuje celá řada bankovních i nebankovních finančních produktů, jejichž prostřednictvím si můžeme půjčit peníze. Liší se v podmínkách a často také ve způsobu, jakým můžete Smlouvu o úvěru uzavřít.

1. Rychlá online půjčka do hodiny!

Image title

Celý proces našeho rychlého úvěru je většinou vyřízen do 15 - 20 minut. Čekáte jen na to, kdy Vám přijdou peníze na účet.Ve chvíli, kdy je Vaše žádost schválena, odesíláme peníze na Váš účet už i do 10 minut. Celý proces je možné realizovat pohodlně z domova přes naše webové stránky www.pujckomat.cz.

2. Expresní půjčka až do 60 000,- Kč

Image title

Celý proces naší rychlé online půjčky je většinou vyřízen do 15 - 20 minut, v případě zdržení (na straně banky) maximálně do 1 hodiny. Nemusíte nikam docházet. Celý proces je možné realizovat pohodlně z domova přes naše webové stránky www.pujckomat.cz. Stačí si jen navolit výši půjčky a do kdy budete schopni částku splatit. Poprvé Vám půjčíme od 500,- Kč do 10 000,- Kč. PRVNÍ PŮJČKU DO 10 000,- KČ MÁTE ÚPLNĚ ZDARMA BEZ JAKÝCHKOLI POPLATKŮ. Úspěšným splacením prvního úvěru Vás zařadíme do našeho věrnostního programu.

3. Nebankovní půjčky

Image title

Váš zaměstnavatel ani Vaše okolí se nedozví o tom, že jste si půjčili. Díky tomu, že je naše online půjčka nebankovní, nevybíráme žádné další úroky ani poplatky za vedení účtu.

4. Půjčka přes internet

Image title

Nemusíte chodit na pobočku a zkoumat otevírací dobu. S naší půjčkou přes internet vyřídíte vše z pohodlí vašeho domova a peníze dostanete během chvíle na svůj účet.

5. Půjčka ihned na ruku

Image title

Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu včetně svátků. Díky našemu automatickému schvalování půjček obdržíte peníze během několika málo minut. Nemusíte vyplňovat dlouhé formuláře. Stačí nám jen vaše osobní, kontaktní údaje a údaje o zdroji pravidelného příjmu a o Vašich příjmech a výdajích.

6. Jak fungují půjčky on-line?

Image title

Jde o zdaleka nejsnazší způsob získání půjčky, kdy můžete mít peníze na Vašem bankovním účtu již do několika minut. Půjčku online si navíc můžete sjednat snadno z pohodlí Vašeho domova přes naše webové stránky www.pujckomat.cz. Tento typ online půjček jsou tzv. nebankovní půjčka, což znamená, že nevybíráme žádné poplatky za vedení účtu a nevybíráme ani žádné úroky za vedení účtu.

7. Pro koho je půjčka od Půjčkomatu určena?

Image title

Půjčit si může každá fyzická osoba starší 18 let, která má trvalý příjem. Není nutné mít vysoký příjem, a tak si u nás samozřejmě mohou půjčit i studenti a senioři pobírající starobní důchod, osoby pobírající invalidní a pozůstalostní důchod nebo maminky na mateřské dovolenéPodmínkou je, aby klient nebyl v prodlení se splácením u jiné finanční instituce.

8. Půjčka online na cokoliv

Image title

Jsme tu pro vše, s čím jste nepočítali. Nebudeme se ptát, na co peníze použijete. Můžete jimi financovat běžné výdaje ale i podnikatelskou činnost. Naše půjčka se hodí, když potřebujete rychle peníze, například před výplatou a vlastní peníze právě nemáte k dispozici.